Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czynsze bez zmian

Data publikacji: 2014-01-30, Data modyfikacji: 2014-01-30
A A AWydrukDrukuj  
 

Decyzją Burmistrza Oleśnicy w 2014 roku nie nastąpią podwyżki stawek czynszu najmu i dzierżawy nieruchomości wchodzących w skład gminnego zasobu nieruchomości Miasta Oleśnicy.

Warto przypomnieć, że zgodnie z §24 ust. 1 Uchwały Nr XXIV/200/04 Rady Miasta Oleśnicy z dnia 26 listopada 2004 r. stawki czynszu najmu i dzierżawy nieruchomości podlegają corocznej waloryzacji o wskaźnik nie wyższy od wskaźnika wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych za rok poprzedni, który co roku ogłasza Prezes Głównego Urzędu Statystycznego. W 2013 roku wskaźnik ten wyniósł 100,9%, co oznacza wzrost cen o 0,9%.

W 2014 r. nie wzrosną również stawki czynszu za najem lokali mieszkalnych wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Oleśnicy oraz lokali socjalnych i tymczasowych pomieszczeń. 

UM Oleśnica, Źródło artykułu: www.olesnica.pl, Autor zdjęć: UM Oleśnica
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oleśnicki

Powiat oleśnicki – powiat w województwie dolnośląskim, którego siedziba jest Oleśnica. W jego skład wchodzą gminy: Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda oraz miasta Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra.

W powiecie olbrzymie wrażenie robi Arboretum Leśne im. prof. Stefana Białoboka, które jest olbrzymim ogrodem leśnym ze wspaniałymi okazami roślin. Kolejnym ważnym punktem na turystycznej mapie powiatu jest drewniany kościół filialny pw. św. Marka we wsi Święty Marek oraz rezerwat przyrody Lorka. Duża ilość tras rowerowych urozmaicana spędzenie czasu w powiecie. Do dyspozycji jest także szlak kajakowy, z którego chętnie korzystają odwiedzający.     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola