Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konferencja pt. „PROPTECH, czyli cyfrowa transformacja w branży nieruchomości komercyjnych” już 11 września 2017 r. w Warsaw Spire

Data publikacji: 2017-09-03, Data modyfikacji: 2017-09-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Konferencja pt. „PROPTECH, czyli cyfrowa transformacja w branży nieruchomości komercyjnych” już 11 września 2017 r. w Warsaw Spire

W poniedziałek 11 września br. w budynku Warsaw Spire w siedzibie The Heart Warsaw odbędzie się pierwsza w Polsce konferencja poświęcona wdrażaniu nowych technologii w sektorze nieruchomości komercyjnych zatytułowana „Proptech: Digital Transformation In Commercial Real Estate”. Organizatorami wydarzenia są międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, ShareSpace i spaceOS.

Co kryje się pod pojęciami „shared space” i „co-working”? W jaki sposób cyfrowa rewolucja może wpłynąć na sposób, w jaki pracujemy? Jak w efektywny sposób można zarządzać powierzchniami dzielonymi przez wiele małych podmiotów w obrębie jednej przestrzeni co-workingowej, aby stworzyć pełne synergii, dynamiczne i inspirujące środowisko pracy? Co nas czeka w najbliższej przyszłości na rynku krótkoterminowych umów najmu?

Na te oraz wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć eksperci Cushman & Wakefield, ShareSpace i spaceOS. Podczas pięciu sesji tematycznych poruszone zostaną zagadnienia dotyczące m.in. genezy powstawania powierzchni co-workingowych w Europie, nowych trendów na rynku polskich start-upów działających w sektorze nieruchomości komercyjnych, zarządzania społecznościami start-upów, roli office managera przyszłości oraz workplace solution. Konferencja jest bezpłatna i skierowana do deweloperów, najemców oraz firm start-upowych i co-workingowych.

Rozwijający się w szybkim tempie sektor PropTech, obejmujący nowe technologie w branży nieruchomości komercyjnych, oferuje rozwiązania zarówno dla najemców, jak i właścicieli nieruchomości. To, co obecnie wydaje nam się rewolucją, już za 2-3 lata może stać się standardem w wielu nowoczesnych biurach.

Cushman & Wakefield, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Cushman & Wakefield
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oleśnicki

Powiat oleśnicki – powiat w województwie dolnośląskim, którego siedziba jest Oleśnica. W jego skład wchodzą gminy: Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda oraz miasta Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra.

W powiecie olbrzymie wrażenie robi Arboretum Leśne im. prof. Stefana Białoboka, które jest olbrzymim ogrodem leśnym ze wspaniałymi okazami roślin. Kolejnym ważnym punktem na turystycznej mapie powiatu jest drewniany kościół filialny pw. św. Marka we wsi Święty Marek oraz rezerwat przyrody Lorka. Duża ilość tras rowerowych urozmaicana spędzenie czasu w powiecie. Do dyspozycji jest także szlak kajakowy, z którego chętnie korzystają odwiedzający.     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola