Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Obserwatorium bibliotek: analiza funkcjonowania bibliotek

Data publikacji: 2014-01-22, Data modyfikacji: 2014-01-22
A A AWydrukDrukuj  
 

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich prowadzi badania satysfakcji użytkowników bibliotek. Będą one prowadzone dzięki dotacji otrzymanej przez Stowarzyszenie na realizację projektu „Obserwatorium bibliotek: analiza funkcjonowania bibliotek”.

Wynikiem badania będzie poznanie opinii użytkowników na temat jakości usług świadczonych przez bibliotekę oraz wyznaczenie wskaźnika satysfakcji. W projekcie weźmie udział 11 losowo wybranych bibliotek w Polsce - wśród nich znalazła się również Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Reja w Oleśnicy.

Narzędziem badawczym będą ankiety, które anonimowo zostaną rozesłane do losowo wybranej grupy czytelników. Osoby, które otrzymają listownie ankiety, prosimy o rzetelne ich wypełnienie i odesłanie/zwrot do Biblioteki. Korespondencja będzie zawierać zaadresowaną kopertę zwrotną.

Ankieta będzie w przyszłości wykorzystywana do badań pozwalających gromadzić i porównywać dane dotyczące satysfakcji użytkowników w skali kraju.

Badanie zostanie przeprowadzone w terminie od 1 lutego do 15 lutego 2014 roku. Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

UM Oleśnica, Źródło artykułu: www.olesnica.pl, Autor zdjęć: UM Oleśnica
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oleśnicki

Powiat oleśnicki – powiat w województwie dolnośląskim, którego siedziba jest Oleśnica. W jego skład wchodzą gminy: Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda oraz miasta Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra.

W powiecie olbrzymie wrażenie robi Arboretum Leśne im. prof. Stefana Białoboka, które jest olbrzymim ogrodem leśnym ze wspaniałymi okazami roślin. Kolejnym ważnym punktem na turystycznej mapie powiatu jest drewniany kościół filialny pw. św. Marka we wsi Święty Marek oraz rezerwat przyrody Lorka. Duża ilość tras rowerowych urozmaicana spędzenie czasu w powiecie. Do dyspozycji jest także szlak kajakowy, z którego chętnie korzystają odwiedzający.     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola