Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przypominamy!

Data publikacji: 2014-01-20, Data modyfikacji: 2014-01-20
A A AWydrukDrukuj  
 

Przedsiębiorcom korzystającym z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przypominamy o obowiązkowym złożeniu pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w 2013 roku w terminie do 31 stycznia br.

31 stycznia br. upływa też nieprzekraczalny termin wnoszenia I raty opłaty za korzystanie z ww. zezwoleń. Niedokonanie opłaty za korzystanie z zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w powyższym terminie, z mocy prawa powoduje wygaśnięcie zezwolenia.

Ponadto uprzejmie informujemy, że przedsiębiorca, który nie dokona wpłaty I raty w ustawowym terminie, może wystąpić z wnioskiem o wydanie nowego zezwolenia nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od dnia wydania decyzji o wygaśnięciu zezwolenia.

Dodatkowych informacji udziela pracownik Wydziału Działalności Gospodarczej i Porządku Publicznego Urzędu Miasta Oleśnicy, pok. 105, tel. (71) 79 82 192.

UM Oleśnica, Źródło artykułu: www.olesnica.pl, Autor zdjęć: UM Oleśnica
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oleśnicki

Powiat oleśnicki – powiat w województwie dolnośląskim, którego siedziba jest Oleśnica. W jego skład wchodzą gminy: Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda oraz miasta Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra.

W powiecie olbrzymie wrażenie robi Arboretum Leśne im. prof. Stefana Białoboka, które jest olbrzymim ogrodem leśnym ze wspaniałymi okazami roślin. Kolejnym ważnym punktem na turystycznej mapie powiatu jest drewniany kościół filialny pw. św. Marka we wsi Święty Marek oraz rezerwat przyrody Lorka. Duża ilość tras rowerowych urozmaicana spędzenie czasu w powiecie. Do dyspozycji jest także szlak kajakowy, z którego chętnie korzystają odwiedzający.     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola