Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tytus Grodzicki - jeden z najzdolniejszych

Data publikacji: 2014-01-10, Data modyfikacji: 2014-01-10
A A AWydrukDrukuj  
 

Tytus Grodzicki, uczeń kl. VI B SP nr 2 w Oleśnicy, zakwalifikował się do wojewódzkiego finału konkursu zDolny Ślązaczek.

Tytus Grodzicki okazał się najzdolniejszym Ślązaczkiem w naszym mieście. Jako jedyny w tym roku szkolnym przeszedł do dalszego etapu - wojewódzkiego, tego niezwykle prestiżowego konkursu. Wybitnie uzdolniony młody oleśniczanin realizuje w szkole indywidualny tok nauczania z pięciu przedmiotów.

W roku szkolnym 2012/2013 Tytus był laureatem I stopnia z wyróżnieniem w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Oxford” oraz w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”, a w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny” zdobył wyróżnienie.

Jesteśmy niezwykle dumni z tak znaczących sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

- Elżbieta Ługowska

UM Oleśnica, Źródło artykułu: www.olesnica.pl, Autor zdjęć: UM Oleśnica
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oleśnicki

Powiat oleśnicki – powiat w województwie dolnośląskim, którego siedziba jest Oleśnica. W jego skład wchodzą gminy: Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda oraz miasta Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra.

W powiecie olbrzymie wrażenie robi Arboretum Leśne im. prof. Stefana Białoboka, które jest olbrzymim ogrodem leśnym ze wspaniałymi okazami roślin. Kolejnym ważnym punktem na turystycznej mapie powiatu jest drewniany kościół filialny pw. św. Marka we wsi Święty Marek oraz rezerwat przyrody Lorka. Duża ilość tras rowerowych urozmaicana spędzenie czasu w powiecie. Do dyspozycji jest także szlak kajakowy, z którego chętnie korzystają odwiedzający.     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola