Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uwaga! Ślisko

Data publikacji: 2014-01-21, Data modyfikacji: 2014-01-21
A A AWydrukDrukuj  
 

Mimo, że do tej pory zima była dla nas łagodna, wszystko wskazuje na to, że postanowiła jednak o sobie przypomnieć. Przez cały dzień nie przestaje padać marznący deszcz, który momentalnie powierzchnie chodników i jezdni zamienia w niebezpieczną ślizgawkę. Przypominamy, że obowiązek ograniczania śliskości chodników spoczywa na właścicielach nieruchomości.

Zgodnie z uchwałą nr XXXVIII/291/06 Rady Miasta Oleśnicy z dnia 24 lutego 2006 r. w sprawie szczegółowych zasad utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Oleśnicy, wszyscy właściciele nieruchomości zobowiązani są do usuwania śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń, a także do ograniczenia śliskości chodnika.

Wszelkie działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom, dlatego prosimy o dbałość podczas stosowania się do powyższej uchwały.

Ponadto warto zaznaczyć, że dzisiaj od godz. 8.00 dwie piaskarki Sekcji Dróg Miejskich nieprzerwanie pracują w terenie, dbając o właściwy stan miejskich ulic.

UM Oleśnica, Źródło artykułu: www.olesnica.pl, Autor zdjęć: UM Oleśnica
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oleśnicki

Powiat oleśnicki – powiat w województwie dolnośląskim, którego siedziba jest Oleśnica. W jego skład wchodzą gminy: Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda oraz miasta Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra.

W powiecie olbrzymie wrażenie robi Arboretum Leśne im. prof. Stefana Białoboka, które jest olbrzymim ogrodem leśnym ze wspaniałymi okazami roślin. Kolejnym ważnym punktem na turystycznej mapie powiatu jest drewniany kościół filialny pw. św. Marka we wsi Święty Marek oraz rezerwat przyrody Lorka. Duża ilość tras rowerowych urozmaicana spędzenie czasu w powiecie. Do dyspozycji jest także szlak kajakowy, z którego chętnie korzystają odwiedzający.     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola