Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Żegnaj Kozi!

 
Kilka tysięcy ludzi pojawiło się na pogrzebie policyjnego antyterrorysty, który zginął tydzień temu w trakcie strzelaniny z bandytami, którzy próbowali okraść bankomat w Wiszni Małej. Starszy aspirant Mariusz Koziarski został pochowany na cmentarzu komunalnym w Oleśnicy przy ul. Wojska Polskiego. Przed pogrzebem w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Oleśnicy została odprawiona msza żałobna. Pogrzeb 40-letniego Mariusza Koziarskiego odbył się zgodnie z policyjnym ceremoniałem. W uroczystościach pogrzebowych oprócz rodziny, przyjaciół oraz kolegów z pododdziału wzięli również udział przedstawiciele administracji rządowej, kierownictwa polskiej i dolnośląskiej policji, a także funkcjonariusze z Czech i Niemiec oraz tłumy mieszkańców i ludzi, którzy chcieli oddać hołd policjantowi zabitemu na służbie. Monika Suder.

 


Telewizja Echo24
 
Data pliku video: 2017-12-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oleśnicki

Powiat oleśnicki – powiat w województwie dolnośląskim, którego siedziba jest Oleśnica. W jego skład wchodzą gminy: Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda oraz miasta Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra.

W powiecie olbrzymie wrażenie robi Arboretum Leśne im. prof. Stefana Białoboka, które jest olbrzymim ogrodem leśnym ze wspaniałymi okazami roślin. Kolejnym ważnym punktem na turystycznej mapie powiatu jest drewniany kościół filialny pw. św. Marka we wsi Święty Marek oraz rezerwat przyrody Lorka. Duża ilość tras rowerowych urozmaicana spędzenie czasu w powiecie. Do dyspozycji jest także szlak kajakowy, z którego chętnie korzystają odwiedzający.     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola