Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Odczyt "Misterium serca"

Data dodania: 2012-01-09
 
Lectorium Rosicrucianum zaprasza wszystkich zainteresowanych na odczyt: "Misterium serca", który odbędzie się w środę, 11 stycznia 2012 r. o godz. 18:00 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Mikołaja Reja w Oleśnicy (sala 16, IIp) przy ul. Mikołaja Reja 10. WSTĘP WOLNY. Więcej informacji o Lectorium Rosicrucianum: www.rozokrzyz.pl
Kontakt
Adres do korespondencji Lectorium Rosicrucianum we Wrocławiu:
skr. poczt. 4230
50-522 Wrocław
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oleśnicki

Powiat oleśnicki – powiat w województwie dolnośląskim, którego siedziba jest Oleśnica. W jego skład wchodzą gminy: Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda oraz miasta Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra.

W powiecie olbrzymie wrażenie robi Arboretum Leśne im. prof. Stefana Białoboka, które jest olbrzymim ogrodem leśnym ze wspaniałymi okazami roślin. Kolejnym ważnym punktem na turystycznej mapie powiatu jest drewniany kościół filialny pw. św. Marka we wsi Święty Marek oraz rezerwat przyrody Lorka. Duża ilość tras rowerowych urozmaicana spędzenie czasu w powiecie. Do dyspozycji jest także szlak kajakowy, z którego chętnie korzystają odwiedzający.     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola