Belka
Czwartek, 23 Maja 2024   imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Kiermasz Książek i Dni Przebaczenia w BiFK

Data publikacji: 2016-12-06, Data modyfikacji: 2017-03-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Kiermasz Książek i Dni Przebaczenia w BiFK

W dniach 6-7 grudnia w godzinach 9.00-17.00 w Bibliotece Centralnej przy ul. Reja 10 odbywa się Kiermasz Książki Bibliotecznej.

W tym czasie mają miejsce także DNI PRZEBACZENIA. Czytelnicy, którzy oddadzą przetrzymane materiały biblioteczne i złożą wniosek o umorzenie opłat, będą mogli skorzystać z akcji.
Przetrzymane materiały można oddawać we wszystkich agendach Biblioteki Centralnej przy ul. Reja 10 i w naszej filii - Bibliotece Pod Pegazem przy ul. Kleeberga 4  w godzinach 9.00-19.00.
Dni Przebaczenia trwają tylko 2 dni. Zachęcamy do skorzystania!

redakcja, Źródło artykułu: olesnica.pl, Autor zdjęć: olesnica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oleśnicki

Powiat oleśnicki – powiat w województwie dolnośląskim, którego siedziba jest Oleśnica. W jego skład wchodzą gminy: Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda oraz miasta Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra.

W powiecie olbrzymie wrażenie robi Arboretum Leśne im. prof. Stefana Białoboka, które jest olbrzymim ogrodem leśnym ze wspaniałymi okazami roślin. Kolejnym ważnym punktem na turystycznej mapie powiatu jest drewniany kościół filialny pw. św. Marka we wsi Święty Marek oraz rezerwat przyrody Lorka. Duża ilość tras rowerowych urozmaicana spędzenie czasu w powiecie. Do dyspozycji jest także szlak kajakowy, z którego chętnie korzystają odwiedzający.     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola