Belka
Czwartek, 23 Maja 2024   imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Nowa fontanna na Placu Zwycięstwa już gotowa! Niedługo będziemy mogli podziwiać ją w pełnej krasie

Data publikacji: 2022-03-25, Data modyfikacji: 2022-03-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Nowa fontanna na Placu Zwycięstwa już gotowa! Niedługo będziemy mogli podziwiać ją w pełnej krasie

Piękna, nowa fontanna na Placu Zwycięstwa gotowa! Zakończono prace i nowy obiekt pokazano oleśniczanom. Na razie fontanna prezentuje się w zimowej odsłonie ze stożkami. Jeśli warunki pogodowe na to pozwolą, jej letnia wersja zostanie uruchomiona już kilka dni przed Wielkanocą. 

Nieszablonowy design z iluminacją świetlną i figurami na pewno wzbogaci nowoczesny Plac, będący miejscem spotykań i rekreacji mieszkańców Oleśnicy. Wczoraj Burmistrz Oleśnicy Jan Bronś i zastępca Edyta Małys-Niczypor spotkali się z wykonawcą i sprawdzili jak działa nowa inwestycja. Prace wykonała firma Water Concept Robert Kusik z Leszna, a czuwał nad nimi Zakład Budynków Komunalnych! Koszt przebudowy fontanny to 559 tys zł! Fontanna prezentuje się pięknie i już niedługo oleśniczanie będą mogli podziwiać jej niewątpliwy urok w pełnej krasie.

, Źródło artykułu: Urząd Miasta w Oleśnicy
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oleśnicki

Powiat oleśnicki – powiat w województwie dolnośląskim, którego siedziba jest Oleśnica. W jego skład wchodzą gminy: Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda oraz miasta Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra.

W powiecie olbrzymie wrażenie robi Arboretum Leśne im. prof. Stefana Białoboka, które jest olbrzymim ogrodem leśnym ze wspaniałymi okazami roślin. Kolejnym ważnym punktem na turystycznej mapie powiatu jest drewniany kościół filialny pw. św. Marka we wsi Święty Marek oraz rezerwat przyrody Lorka. Duża ilość tras rowerowych urozmaicana spędzenie czasu w powiecie. Do dyspozycji jest także szlak kajakowy, z którego chętnie korzystają odwiedzający.     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola