Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Oleśnica Razem i Michał Kołaciński

 
Oleśnica Razem i Michał Kołaciński ponownie ubiegają się o Państwa głosy, ponieważ nie wolno zatrzymać się w pół drogi! Na realizację czekają przecież kolejne inwestycje: * Wyremontujemy Plac Zwycięstwa, by stał się wizytówką miasta. Prace startują w przyszłym roku * Zrewitalizujemy kompleks przy ul. Wileńskiej, staw przy ul. Kruczej (jest już projektant), Oleśnicki Ogród Doświadczeń, Skwer Kolejarzy i Park Książąt * Dokończymy remonty dróg przejętych na prośbę mieszkańców od powiatu: Ogrodowej, Łąkowej, Kopernika * Wybudujemy salę gimnastyczną przy Szkole Podstawowej nr 4 * Wybudujemy nową, dobrze wyposażoną przychodnię zdrowia * Przy kompleksie Atol wybudujemy hotel z kręgielnią i zapleczem konferencyjnym oraz park linowy * Podejmiemy wysiłki, by Oleśnica stała się ponadregionalnym ośrodkiem treningowo-sportowym. W perspektywie konieczne może być zatem rozważenie budowy nowej, tym razem pełnowymiarowej hali sportowej * Na obszarze całej Strefy Płatnego Parkowania zwolnimy pierwsze 30 minut z jakichkolwiek opłat! * Rozbudujemy bezpłatną komunikację miejską o nowe linie i przystanki * Podniesiemy pulę nagród dla wspólnot mieszkaniowych za realizowane remonty o 100%, by oleśnickie kamienice jeszcze szybciej zmieniały swoje oblicze * Zwiększymy dotację na remonty zabytków z 30.000 do 50.000 zł * Podejmiemy wysiłek cofnięcia nieodpowiedzialnej i szkodliwej decyzji o całkowitym wyłączeniu ruchu w Rynku. Stworzymy tzw. WOONERF, czyli „podwórzec” miejski: zagospodarowaną ławkami i krzewami aleję pieszo-jezdną, z ograniczonym, jednokierunkowym ruchem pojazdów i zatokami parkingowymi Oleśnica Razem: nam warto zaufać!

 


Oleśnica Razem
 
Data pliku video: 2018-09-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
oleśnicki

Powiat oleśnicki – powiat w województwie dolnośląskim, którego siedziba jest Oleśnica. W jego skład wchodzą gminy: Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda oraz miasta Oleśnica, Bierutów, Międzybórz, Syców, Twardogóra.

W powiecie olbrzymie wrażenie robi Arboretum Leśne im. prof. Stefana Białoboka, które jest olbrzymim ogrodem leśnym ze wspaniałymi okazami roślin. Kolejnym ważnym punktem na turystycznej mapie powiatu jest drewniany kościół filialny pw. św. Marka we wsi Święty Marek oraz rezerwat przyrody Lorka. Duża ilość tras rowerowych urozmaicana spędzenie czasu w powiecie. Do dyspozycji jest także szlak kajakowy, z którego chętnie korzystają odwiedzający.     

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola